Інформатика.
Дистанційна освіта під час карантину 13.03.2020
- 24.04.2020
6-А,
6-Б, 6-І класи
Асинхронний режим дистанційного навчання - це взаємодія
між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між
собою із затримкою у часі, застосовуючи при цьому електронну пошту, форум,
соціальні мережі тощо;
*******************
Отримання навчальних матеріалів та спілкування між суб’єктами дистанційного навчання під час навчальних занять, що проводяться дистанційно, забезпечується передачею відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації в асинхронному режимі.
Практичне завдання, яке передбачає виконання практичних (контрольних) робіт, відбувається дистанційно в асинхронному режимі. Окремі практичні завдання можуть виконуватись у синхронному режимі, що визначається робочою програмою навчальної дисципліни «Інформатика».
*******************
03.04.2020Тема: Вкладені
алгоритмічні структури розгалуження
(це онлайн-тести на перевірку знань про алгоритми в Скретч)
Результат роботи
вислати трьома скріншотами (знімок екранів монітора: початкового
стану розкиданих пазлів, половинного стану(половину викладеного зразка,
та кінцевого стану пазлів повністю викладеного зразка) виконаної практичної роботи на електронну пошту
свого учителя: vinnser@gmail.com, ktdfz@i.ua
*****************************
10.04.2020 Тема: Вкладені
алгоритмічні структури розгалуження
(це онлайн-завдання на пошук
алгоритму для викладання зображення за даним зразком )
Результат роботи
вислати трьома скріншотами (знімок екранів монітора: початкового
стану розкиданих пазлів, половинного стану(половину викладеного зразка,
та кінцевого стану пазлів повністю викладеного зразка) виконаної практичної роботи на електронну пошту
свого учителя: vinnser@gmail.com, ktdfz@i.ua
*************************
24.04.2020 Тема: Вкладені
алгоритмічні структури повторення
Результат роботи вислати трьома
скріншотами виконаної практичної роботи на електронну пошту
свого учителя: vinnser@gmail.com, ktdfz@i.ua
Спробуйте розв’язати кмітливі загадки-задачки!
1. Яке колесо не крутиться під час правого розвороту?
2. Це нежива істота, але в неї є 5 пальців.
3. Яке слово в словнику написано неправильно?
4. Вантажівка їхала в село. По дорозі вона зустріла 4 легкові машини. Скільки машин їхало в село?
5. Якою рукою краще розмішувати чай?
6. Нагодуй мене і я буду жити, але дай води – і я помру. Хто я?
7. Хто ходить сидячи?
8. Народжуються – летять, живуть – лежать, вмирають – спливають.
9. Що намокає, поки сушить?
10. Що більше з неї береш, то більше стає … Що це?
11. Я завжди десь між небом і землею, завжди на відстані. Якщо спробувати до мене підкрастися – я буду віддалятися.
12. Йшов чоловік із дружиною, брат із сестрою і швагро із зятем. Скільки всіх?
13. Я живу тільки там, де є світло, але щойно воно посвітить прямо на мене – я вмираю.
14. Що може подорожувати по світу, залишаючись в одному і тому ж кутку?
15. У якого слона немає хобота?
16. Увечері мені дають завдання на ранок. Я завжди його виконую, але мене все одно сварять. Хто я?
17. Що завжди збільшується і ніколи не зменшується?
Відповіді
1. Запасне 2. Рукавичка 3. Неправильно 4. Одна 5. Найкраще ложечкою 6. Вогонь 7. Шахіст 8. Сніжинки 9. Рушник 10. Яма 11. Горизонт 12. Троє 13. Тінь 14. Поштова марка 15. У шахового 16. Будильник 17. Вік людини
Протестуйте власні знання про алгоритми:
ТЕСТ 08
ВЛАСТИВОСТІ АЛГОРИТМІВ
Початковий курс
пошукачів властивостей алгоритмічних моделей
2. Вказати найточніше визначення поняття "виконавець алгоримту".
Виконавець алгоримту - це жива чи нежива істота, яка може змінювати всі вказівки заданого алгоритму. Виконавець алгоримту - це техніка, яка може виконати і змінити всі вказівки заданого алгоритму. Виконавець алгоримту - це тільки жива істота, яка може виконати всі вказівки заданого алгоритму. Виконавець алгоримту - це жива чи нежива істота, яка може виконати всі вказівки заданого алгоритму.
3. Вказати найточніше визначення поняття "припустимі команди".
Припустимі команди - команди, які можуть бути змінені виконавцем алгоритму. Припустимі команди - команди, які можуть бути невиконані виконавцем алгоритму. Припустимі команди - команди, які можуть бути виконані виконавцем алгоритму. Припустимі команди - команди, які можуть бути означені виконавцем алгоритму.
4. Вказати найточніше визначення поняття "неприпустимі команди".
Неприпустимі команди - команди, які не можуть бути змінені виконавцем алгоритму. Неприпустимі команди - команди, які не можуть бути виконані виконавцем алгоритму. Неприпустимі команди - команди, які можуть бути проігноровані виконавцем алгоритму. Неприпустимі команди - команди, які не можуть бути визначені виконавцем алгоритму.
5. Вказати найточніше визначення поняття "система команд виконавця".
Система команд виконавця - це основні три команди із усіх припустимих команд виконавця алгоритму. Система команд виконавця - це сукупність або множина усіх неприпустимих команд виконавця алгоритму. Система команд виконавця - це сукупність або множина усіх запам'ятованих команд виконавцем алгоритму. Система команд виконавця - це сукупність або множина усіх припустимих команд виконавця алгоритму.
6. Вказати найточніше визначення властивості алгоритму "дискретність".
Дискретність алгоритму означає, що його виконання зводиться до виконання окремих дій(кроків) у певній послідовності, при цьому кожна команда повинна виконуватися за обмежений інтевал часу, а виконання наступної команди тільки після закінчення виконання попередньої. Дискретність алгоритму означає, що його виконання зводиться до виконання усіх дій(кроків) одночасно, при цьому кожна команда повинна виконуватися за обмежений інтевал часу. Дискретність алгоритму означає, що його виконання приводить до однозначних результатів. Дискретність алгоритму означає, що його виконання приводить до дискретитації отриманих результатів.
7. Вказати найточніше визначення властивості алгоритму "визначеність(однозначність)".
Визначеність алгоритму означає, що кожна команда алгоритму неоднозначно визначає дії виконавця і допускає подвійного тлумачення. Алгоритм самостійно визначає порядок виконання оперцій. Визначеність алгоритму означає, що кожна команда алгоритму однозначно передбачає дії виконавця і припускає подвійне тлумачення результату дій. Необов'язкова визначати порядок виконання оперцій. Визначеність алгоритму означає, що кожна команда алгоритму однозначно закінчує дії виконавця і припускає подвійне тлумачення результату дій. Суворо визначеним є порядок виконання оперцій. Визначеність алгоритму означає, що кожна команда алгоритму однозначно визначає дії виконавця і не припускає подвійного тлумачення. Суворо визначеним є порядок виконання оперцій.
8. Вказати найточніше визначення властивості алгоритму "формальність".
Формальність алгоритму означає, що будь-який виконавець, має чітко знати про форму подачі результатів дій алгоритму. Формальність алгоритму означає, що будь-який виконавець має передбачати зависання ПК під час виконання алгоритму. Формальність алгоритму означає, що будь-який виконавець, який володіє ПК, самостійно не осмислить суті задачі та результатів дій. Формальність алгоритму означає, що будь-який виконавець, який володіє заданою системою команд виконавця, може виконати алгоритм, не вдаючись до суті задачі.
9. Вказати найточніше визначення властивості алгоритму "виконуваність".
Виконуваність алгоритму означає, що алгоритм призначений для певного виконавця, може передбачати випадок, коли не має розв'язків. Виконуваність алгоритму означає, що алгоритм призначений для певного виконавця, може містити не тільки команди, які входять до системи команд цього виконавця. Виконуваність алгоритму означає, що алгоритм призначений для певного виконавця, може містити і зайві команди, однак, які входять до системи команд цього виконавця. Виконуваність алгоритму означає, що алгоритм призначений для певного виконавця, може містити тільки команди, які входять до системи команд цього виконавця.
10. Вказати найточніше визначення властивості алгоритму "скінченість".
Скінченість алгоритму означає, що виконання алгоритму закінчиться після обмеженої кількості кроків і за обмежений проміжок часу при довільних початкових даних. Скінченість алгоритму означає, що виконання алгоритму закінчиться після безмежної кількості кроків і за великий проміжок часу при довільних початкових даних. Скінченість алгоритму означає, що виконання алгоритму закінчиться після одного мільярду кроків і за деякий проміжок часу при дуже маленьких значеннях початкових даних. Скінченість алгоритму означає, що виконання алгоритму закінчиться після необмеженої кількості кроків і за обмежений проміжок часу при дуже великих значеннях початкових даних.
11. Вказати найточніше визначення властивості алгоритму "результативність".
Результативність алгоритму означає, що виконання алгоритму обов'язково закінчуватися невизначеною ситуацією або зовсім не закінчуватися до тих пір, поки не будуть отримані очікувані результати. Результативність алгоритму означає, що виконання алгоритму не може закінчуватися невизначеною ситуацією або зовсім не закінчуватися до тих пір, поки не будуть отримані очікувані результати. Результативність алгоритму означає, що виконання алгоритму може закінчуватися адекватною ситуацією або зовсім закінчуватися до тих пір, поки не будуть отримані непередбачені результати. Результативність алгоритму означає, що виконання алгоритму може закінчуватися зависанням ПК або зовсім не закінчуватися до дих пір, поки не будуть отримані найнеймовірнісні результати.
12.Вказати найточніше визначення властивості алгоритму "масовість".
Масовість алгоритму означає, що тільки однієї або не більше трьох задач, для яких є спільними умова роботи цього алгоритму. Масовість алгоритму означає, що тільки неживі істоти виконають усі задачі, для яких є спільними умова роботи цього алгоритму. Масовість алгоритму означає, що будь-який виконавець алгоритму може передбачати зміни початкових даних(вхідних даних) даних у деяких припустимих межах. Масовість алгоритму означає, що виконавець алгоритму не може передбачати зміни початкових даних(вхідних даних) даних у деяких припустимих межах.За нього це передбачення виконає алгоритм.
Немає коментарів:
Дописати коментар